Zabiegi na twarz

zabiegi regenerujące, przeciwzmarszczkowe, naprawcze, łagodzace

Henna

profesjonalna stylizacja i regulacja brwi oraz rzęs za pomocą henny proszkowej

Depilacja

depilacja tymczasowa całego ciała za pomocą wosku lub pasty cukrowej

Przebijanie uszu

bezdotykowe przebijanie uszu u dzieci i dorosłych

NASZA OFERTA

Oczyszczanie manualne - zabieg, który składa się ręcznego usuwania wykwitów skóry w postaci zaskórników otwartych, zamkniętych, krost i prosaków. Oprócz tego wykonywane są również inne czynności, które ułatwią pracę manualnego oczyszczania oraz sprawią, że zostanie ono dokładnie wykonane. Cały zabieg trwa około 1,5 godziny. 

Mikrodermabrazja diamentowa - zabieg polegający na kontrolowanym, mechanicznym ścieraniu naskórka za pomocą diamentowej głowicy. Świetnie sprawdza się u osób mających problemy z rozszerzonymi porami, rozstępami, niewielkimi bliznami, zaburzeniami rogowacenia, nierównomiernym kolorytem skóry czy drobnymi zmarszczkami. Najlepsze efekty widoczne po serii 3-6 zabiegów.

Peeling kawitacyjny - metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry za pomocą fali ultradźwiękowych, alternatywa dla tradycyjnej metody manualnego  oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych.

Zabieg z kwasem migdałowym - łagodnie złuszcza skórę, odmładza i nie powoduje podrażnień. Jest znakomity dla cer z problemami. Sprawia, że cera jest jaśniejsza, bardziej napięta, gładsza i lepiej nawilżona, ma zwężone pory. W przypadku cery trądzikowej zmniejsza się łojotok. Poleca się wykonanie serii 3-5 zabiegów.

Zabieg z kwasem ferulowym - nowoczesna, nieinwazyjna metoda walki z problemami skórnymi: łojotokiem, wiotkością, nadmiernym wysuszeniem czy przebarwieniami skóry, która zapewnia szybkie i spektakularne efekty. Ferulac Peel dzięki właściwościom zawartego w nim kwasu ferulowego działa niejako na kilku poziomach: odmładza i rozjaśnia skórę, chroni ją przed negatywnymi skutkami promieniowania UVA/UVB oraz działa przeciwzapalnie.

Zabieg komponowany - indywidualnie dobierany do potrzeb i problemów cery danego klienta. Ma na celu odpowiednie oczyszczenie, regenerację i zabezpieczenie cery.

Depilacja woskiem - jest to usunięcie zbędnego owłosienia wraz z cebulką z danej partii ciała. Szybki zabieg pozwalający cieszyć się gładką skórą przez kilka tygodni. By wykonać depilację włos musi mieć minimum 8mm. Po zabiegu może utrzymywać się niewielkie zaczerwienienie przez kilka godzin.

Depilacja pastą cukrową - również jest to usunięcie zbędnego owłosienia wraz z cebulką. Pastę cukrową polecamy do depilacji delikatnych partii ciała (twarz, pachy, bikini). Jest idealną metodą depilacji dla alergików i osób zmagających się z problemem żylaków, pękających naczynek krwionośnych. Po zabiegu zauważamy mniejsze zaczerwienienie i podrażnienie skóry.

Przekłuwanie uszu - w naszym salonie wykonujemy ten zabieg przy użyciu profesjonalnego urządzenia z zastosowaniem sterylnych, antyalergicznych kolczyków z najwyższej jakości nieprzetworzonej stali chirurgicznej. Zabieg jest szybki, sterylny i prawie bezbolesny.